ZADZWOŃ

603 777 333

NAPISZ

info@greym.pl

Chwalimy się! Takie recenzje przeprowadzki dodają nam energii i budują przekonanie, że to co robimy, robimy dobrze.

 

Recenzja

 

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Greym, a szczególnie jej szefowi Panu Tomaszowi Koza i jego znakomitym pracownikom za dokonanie naszej przeprowadzki z Włoch do Polski na początku lipca br. Wszystko zostało zorganizowane profesjonalnie, szybko z duża ostrożnością i dbałością o każdy sprzęt czy mebel wyniesiony z naszego domu.
Takim momentom jak przeprowadzenie mienia przesiedleńczego i powrotom do ojczyzny zawsze towarzyszy stres. Zespól Pana Tomasza stworzył atmosferę rodzinna, bezstresowa, przyjacielska, tak abyśmy jak najmniej odczuli niewygody tego wielkiego przedsięwzięcia. Panowie byli bardzo wyrozumiali i życzliwi. Cala operacja została przeprowadzona w ciszy, , bez zbędnych słów czy
przekrzykiwań pracowników. Wszyscy wiedzieli co maja do zrobienia I starali się wykonać swoja prace jak tylko mogli najlepiej. Warunki nie zawsze były sprzyjające. Dom duży z wąskimi marmurowymi schodami, 3 poziomy I doskwierający 40 –to stopniowy upal.
Najbliżsi sąsiedzi, Włosi byli zachwyceni fachowością, cisza panująca wokół całej akcji wynoszenia, pakowania , zabezpieczania , przenoszenia itd.
Przeprowadzka nie była łatwa. Trudnością była wąska droga dojazdowa do domu, wąskie 2 bramy i bez możliwości zaparkowania samochodu transportowego ( TIR-a) o wymiarach 90 m3.To stwarzało dodatkowe komplikacje. Trzeba było załadowywać mienie do mniejszego samochodu a następnie przetransferować do większego zaparkowanego 500m dalej, w innej ulicy. Siłą rzeczy była to podwójna praca. Wszystko zostało zabezpieczone folia plastykowa, dokładnie spakowane I opisane tak aby nie było problemów z odnalezieniem potrzebnych rzeczy. Całość szczęśliwie dotarła do Polski.
Z naszej strony należy się całemu zespołowi duży szacunek I uznanie za trud włożony w przeprowadzkę. Z całą odpowiedzialnością możemy rekomendować firmę wśród znajomych i przyjaciół, którzy będą musieli zmierzyć się z takim przedsięwzięciem.
Gratulujemy całemu zespołowi profesjonalizmu . Dziękujemy za włożony trud i prace. Szczególnie doceniamy takt i kulturę osobista.
Życzymy dalszych sukcesów.
Krystyna i Andy z Włoch"