ZADZWOŃ

603 777 333

NAPISZ

info@greym.pl

Przeprowadzki Warszawa

Jesteśmy dobrze zorganizowaną warszawską firmą przeprowadzkową, mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług na rynku przeprowadzek   i transportu, dzielnie stawiamy czoła stawianym przed nami zadaniom. Do każdej z powierzonych usług podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Przeprowadzkę prowadzimy począwszy od pierwszego kontaktu, aż do momentu zakończenia usługi. Nasi pracownicy to kulturalna, sprawdzona i dobrana kadra, posiadająca niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Wykonujemy usługi w Warszawie, na terenie całej Polski oraz w Europie.

Przeprowadzamy mieszkania, domy i apartamenty w różnych wariantach - od ekonomicznych po całościowe - "door to door". Dostarczamy wszelkie materiały pakowe, rozkładamy i składamy meble. Pomagamy zamieszkać.


Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Na Twoją prośbę wycenimy i przedstawimy ofertę naszych usług - doradzimy, odpowiemy na pytania i wątpliwości.

Przeprowadzki Warszawa - Greym

Dopasuj wariant usługi do swojej przeprowadzki

Ekonomiczny:
Do Twojej dyspozycji oddajemy odpowiednio wyposażony samochód oraz sprzęt: m.in. koce, pasy, wózki. Ty samodzielnie lub z pomocą przyjaciół zajmiesz się załadunkiem i rozładunkiem swoich rzeczy. My bezpiecznie przewieziemy mienie do nowej lokalizacji, w razie potrzeby wspomożemy swoją fachową wiedzą.

Ekonomiczny Plus:
Dostosujemy samochód oraz ilość ludzi odpowiednio do wielkości przedsięwzięcia. Zajmiemy się załadunkiem i rozładunkiem mienia. Twoje rzeczy na czas transportu zabezpieczymy odpowiednimi materiałami pakowymi. Wcześniej wypożyczymy kartony do samodzielnego spakowania. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, zajmiemy się również demontażem i montażem mebli.

Maxi Przeprowadzka:
Lubimy wyzwania i swoją pracę. Twoją przeprowadzkę wykonamy kompleksowo, od A do Z! Przeprowadzimy Twoje mienie - zapakujemy do kartonów, zabezpieczymy, a nawet rozpakujemy! Zdemontujemy meble, obrazy, karnisze, a nawet żyrandole. Następnie wykonamy montaż wszystkich rzeczy według Twoich wytycznych.
Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zrobimy wszystko aby mile Cię zaskoczyć.

Zapewnij sobie spokój

Stawiamy na solidność, jesteśmy punktualni i odpowiedzialni za usługi wykonywane przez naszą firmę. Podpisujemy wiążące umowy i bierzemy pełną odpowiedzalność za wykonywane usługi. Posaidamy ubezpieczenia.