ZADZWOŃ

603 777 333

NAPISZ

info@greym.pl

Przechowalnia rzeczy warszawa

Przechowalnia rzeczy to bezpieczne, wydzielone pomieszczenia magazynowe. Jako jedni z pierwszych tworzyliśmy rynek usług self-storage w Warszawie, a nasza sprawdzona przechowalnia z powodzeniem funkcjonuje na rynku od wielu lat.

Dzięki elastycznemu podejściu do usług związanych z przechowywaniem oraz doświadczeniu w branży, możemy zaproponować Ci tanią usługę w dobrej jakości - od małych skrytek - skrzyń przez open storage do komórek o dedykowanej powierzchni z dostępem w godzinach pracy firmy. Nie wiążą Cię długoterminowe umowy najmu! Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z najmem oraz nie musisz wpłacać kaucji. W każdej chwili możesz przyjechać do swoich rzeczy.

Kompleksowa usługa przechowania rzeczy - przeprowadzka, pakowanie, kartony, zabezpieczenie, sprzątanie, rozmieszczenie mebli w nowej lokalizacji, a nawet rozpakowanie... Określ nam swoje wymagania, a my dostosujemy do nich usługę!

Magazyn spełnia wszystkie warunki dotyczące przechowania rzeczy osobistych, towarów i mebli. Powierzone nam mienie jest ubezpieczone od wszystkich zdarzeń losowych, magazyn jest monitorowany 24h na dobę.

  • Potrzebujesz przechować meble i rzeczy na czas przeprowadzki lub remontu?​

  • Wynajmujesz swoje mieszkanie i chciałbyś dostosować lokal do wymagań swojego klienta?

  • Brakuje Ci miejsca do życia?

  • Wyjeżdżasz z kraju na dłużej?

  • Kupiłeś nowe mieszkanie i musisz opuścić poprzednie przed odbiorem kluczy?​

  • Szukasz taniego magazynu dla swoich rzeczy?

przechowalnia-mebli.pl